Reklamní sdělení
Cepelsnakeshttps://www.uzovka-cervena.czChov a prodej barevných forem užovky červené , heterodonů, Krajty královské a korálovek
CoolPolepCZhttps://www.coolpolep.czVýroba reklamy a reklamních předmětů. Polep vozidel, komerčních výloh, bannerů, plachet atd...
english1to1 - výuka angličtinyhttps://www.english1to1.czSPEAKING IS EASY - obecná a obchodní angličtina, konverzace, děti, maturanti, Cambridge zkoušky.

DRAK KOROŇÁK

Chcete se projít a zároveň pobavit? Divadelní spolek Histrio z.s. si pro vás spolu s Plzeňskou krajskou radou dětí a mládeže připravili pohádkovou cestu ve Zbůchu. Na její trase se potkáte s pohádkovými bytostmi z pohádek spolku Histrio, splníte úkoly a užijete si velkou zábavu.

Hra je spojením počítačových RPG s prvky geocachingu. Přihlaste se na stránkách www.drakkoronak.cz, vyberte si svoji postavu, kterou budete postupně vylepšovat, najděte si na mapce naši cestu a vydejte se vstříc dobrodružství. Je to jednoduché a nemusíte se ničeho bát. Zvládne to každý. Projděte co nejvíce tras a získejte co nejvíce vylepšení.

Do Zbůchu se dostanete vlakem, autobusem nebo autem. Přímo u vlakového nádraží je parkoviště, které můžete využít. Trasa začíná kousek od vlakového nádraží a pokračuje směrem k vyhlídce, přes pole, lesem, kolem památného místa, rybníků až zase zpět do Zbůchu.

Trasa je vhodná i pro maminky s kočárkem, jen pozor, přes pole vede jen vyšlapaná cestička a v mokřejším počasí je pole trochu rozbahněné a prochází se tedy hůře a rozhodně ne v čistotě (vyzkoušeno na vlastní boty :-) ). Záchytné body jsou umístěné na stromech poblíž zadaných souřadnic.

Přejeme vám příjemnou zábavu.

Líbila se vám naše trasa? Neváhejte se s námi podělit o fotky. Rádi je přijmeme na našem e-mailu: souborhistrio@gmail.com nebo například fb. stránkách v komentářích pod příspěvkem o draku Koroňáku: https://www.facebook.com/HistrioPlzen