Reklamní sdělení
Prajzulka https://www.prajzulka.czZabývám se výrobou a prodejem drátovaných výrobku.
Araven - bazar, antikvariát.https://www.araven.czRozcestník internetových obchodů slouží jako křižovatka e-shopů, s kterými spolupracujeme a kter
Vavito - dřevěné hračkyhttps://www.vavito.czDřevěné a ručně vyráběné hračky rozvíjející jemnou motoriku, kreativitu, inspirováno Montessori.

POLÍVKA SE VAŘÍ

Když se na vyjížďce ztratí následník trůnu, je to vždycky problém. Zvláště, když je očarován vychytralou čarodějnicí. Vdavekchtivé princezny se ho vydají hledat, ale kdo ho nakonec najde? To se dozvíte v této pohádce.

Pohádka je vhodná pro všechny divácké kategorie.

Hrají: Ivana Malatová, Jitka Racková, Jan Kulhánek, Jakub Kardoš, Zdeňka Märzová, Kateřina Chejlavová, Ester Světlíková, Iva Pastrňáková, Eva Velíšková, Jana Vítková, Alena Kovářová (celkem 6 postav).

 

Čertí škola

ČERTÍ ŠKOLA

Nejen děti chodí do školy, ale také malí čertíci. Tři příběhy jim i vám ukáží, co se stane čertům, kteří jsou ve škole nepozorní a nebo si myslí, že nad ně není.
 
Pohádka je vhodná pro všechny věkové kategorie.
 
Hrají: Ivana Malatová, Jitka Racková, Jana Vítková, Alena Kovářová, Martina Macáková, Jan Kulhánek, Dominik Zakl, Iva Pastrňáková, Eva Velíšková (celkem 6 postav)

 

 POHÁDEČKY

Za názvem Pohádečky se skrývají tři pohádky – Červená Karkulka, Perníková chaloupka a O Smolíčkovi. Tyto pohádky jsou hrané kombinací herců a loutek, provázené krásnými písničkami.

Pohádka je vhodná pro MŠ, 1. a 2. třídu ZŠ, mateřská a rodinná centra.

Hrají: Ivana Malatová, Martina Macáková, Jitka Racková, Jana Vítková, Dominik Zakl, Zdeňka Märzová.(celkem 5 hraných postav a 7 loutek)