Reklamní sdělení
Prajzulka https://www.prajzulka.czZabývám se výrobou a prodejem drátovaných výrobku.
Kadeřnictví Veltrusyhttps://www.kadernictviveltrusy.czVeltrusy, kadeřnictví Veltrusy, stříhání, kadeřník, lóreal, dámské stříhání, panské stříhání,
FotoStoryAShttps://www.fotostoryas.comlovecká fotografia , lovecká kynológia

To jsme my2

 O SPOLKU

Historie

Náš divadelní soubor začal fungovat v roce 2013 na popud Martiny a Lukáše Macákových, Ivany Malatové a dalších členů. Od roku 2020 jsme se stali zapsaným spolkem.

Snažíme se, prostřednictvím našich her a dalších činností, vštípit divákům základy slušného chování a morálních hodnot, a nakonec jim i vykouzlit úsměv na tváři. Zakládáme si na tom, že hrajeme pohádky a komedie, povětšinou z vlastní tvorby. K nim skládáme také písničky, tvoříme vlastní kulisy i kostýmy. Tím vším se snažíme udržovat nemalou tradici ochotnických souborů a přispíváme tak ke kulturnímu rozvoji v našem kraji.

Přesto, že naším současným sídlem je Zbůch, působíme po celém Plzeňském kraji a někdy také mimo něj. 

Naše cíle

V naší oblasti je ochotnický divadelní spolek velkým pojmem, a proto jsme se rozhodli tuto tradici udržovat, zároveň si chceme vychovat novou generaci herců, scénáristů, režisérů, kteří budou, stejně jako my, dobrými vzory pro nejen pro naše děti. Hraní divadla má mnoho pozitiv pro obě strany – herce i diváky. My, herci, jsme u divadla především kvůli fajn lidem, učením textů si tříbíme mysl, naučilo nás komunikaci s lidmi a improvizace nám není cizí. Divákům zase nabízíme pobavení, odreagování od starostí všedních dnů a také, díky prvkům výchovy v našich hrách, upamatování základů etikety a slušnosti. To vše se snažíme dělat vždy s úsměvem.