Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.

To jsme my2

 O SPOLKU

Historie

Náš divadelní soubor začal fungovat v roce 2013 na popud Martiny a Lukáše Macákových, Ivany Malatové a dalších členů. Od roku 2020 jsme se stali zapsaným spolkem.

Snažíme se, prostřednictvím našich her a dalších činností, vštípit divákům základy slušného chování a morálních hodnot, a nakonec jim i vykouzlit úsměv na tváři. Zakládáme si na tom, že hrajeme pohádky a komedie, povětšinou z vlastní tvorby. K nim skládáme také písničky, tvoříme vlastní kulisy i kostýmy. Tím vším se snažíme udržovat nemalou tradici ochotnických souborů a přispíváme tak ke kulturnímu rozvoji v našem kraji.

Přesto, že naším současným sídlem je Zbůch, působíme po celém Plzeňském kraji a někdy také mimo něj. 

Naše cíle

V naší oblasti je ochotnický divadelní spolek velkým pojmem, a proto jsme se rozhodli tuto tradici udržovat, zároveň si chceme vychovat novou generaci herců, scénáristů, režisérů, kteří budou, stejně jako my, dobrými vzory pro nejen pro naše děti. Hraní divadla má mnoho pozitiv pro obě strany – herce i diváky. My, herci, jsme u divadla především kvůli fajn lidem, učením textů si tříbíme mysl, naučilo nás komunikaci s lidmi a improvizace nám není cizí. Divákům zase nabízíme pobavení, odreagování od starostí všedních dnů a také, díky prvkům výchovy v našich hrách, upamatování základů etikety a slušnosti. To vše se snažíme dělat vždy s úsměvem.