Reklamní sdělení
Kadeřnictví Veltrusyhttps://www.kadernictviveltrusy.czVeltrusy, kadeřnictví Veltrusy, stříhání, kadeřník, lóreal, dámské stříhání, panské stříhání,
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.

Martina Macáková

MARTINA MACÁKOVÁ

Jmenuji se Martina Macáková (rozená Párová) a k divadlu jsem se dostala už jako malá holka. Můj tatínek (Jaroslav Pára) založil a vedl Divadelní spolek Jezírko. Právě po něm jsem zdědila vlohy k režii, psaní textů i k herectví. Mám za sebou desítky rolí, které jsem ztvárnila. Jsem zakladatelkou našeho souboru, který vedu, tvořím pro něj scénáře, režíruji a když je třeba, tak i zaskočím v nějaké roli. Velice se těším na setkání se všemi lidmi, kteří o nás mají zájem.

Ivana MalatováIVANA MALATOVÁ

Vždy jsem tíhla k divadlu a také proto jsem vystudovala obor učitelka MŠ, u ní jsem zůstala celých 42 let. Stejnou dobu se také intenzivně věnuji divadlu jako herečka, kostymérka a výtvarnice. Začínala jsem v amatérském divadle Lucerna Košutka Plzeň (později Divadelní spolek Jezírko). Zde jsem odehrála desítky rolí pro děti i dospělé, (Klásková v Jiráskově Lucerně, Puka ve Snu noci svatojánské). Měla jsem štěstí a byla jsem obsazena do jedné z hlavních rolí ve velkohrách v Plzni (Saracénský čert a Starokláti). Hostovala jsem i v divadle Dialog. Již 12 let jsem členkou profesionálního divadla komedie Pluto Plzeň, kde ztvárňuji role v několika hrách (Mejdan manželek šílených, My Fair Lady). Dostala jsem také příležitost v několika filmových pohádkách (Nejkrásnější hádanka, Zakleté pírko). Jsem zakládající členkou souboru Histrio, kde kromě herectví a výtvarnictví také skládám písničky do pohádek se svojí dcerou Ivou Pastrňákovou.

Lukáš MacákLUKÁŠ MACÁK

Jmenuji se Lukáš Macák a s hraním v divadle jsem začal na ZŠ v roce 1998 (tak nějak omylem) ve Stříbře v nově vznikajícím spolku Divoch Junior, kde jsem hrál ztřeštěného detektiva Lupu (a moc mě to bavilo), pomáhali jsme pořádat Pyžamový bál atd. Později jsem se přesunul do Plzně, takže nebylo možné dál fungovat v tomto spolku a po několikaleté pauze se mi naskytla možnost hrát v Divadelním spolku Jezírko, kde jsem hrál např. ve hrách Příběhy v peří, Jak je důležité míti Filipa, To jste tu správně či Sluha dvou pánů. Současně s tím jsem fungoval vlastně od počátku v souboru Histrio, kde je super parta lidí, kteří chtějí bavit a baví je hrát. A nemíním s tím v brzké době skončit. Jen díky tomu, že, jako všichni smrtelníci, stárnu, tak už nemůžu hrát prince. Zahrál jsem si také ve filmové pohádce Zakleté pírko.

Jitka RackováJITKA RACKOVÁ

K divadlu jsem se dostala zvláštní cestou – začala jsem hrát, abych překonala trému mluvit k cizím lidem. A zůstala jsem již více než 25 let. K Divadelnímu spolku Jezírko jsem se připojila po plzeňské velkohře Saracénský čert.

Od těchto začátků jsem odehrála mnoho krásných rolí ať už v pohádkách, tak také ve hrách jako Sen noci Svatojánské, Slaměný klobouk nebo Jak je důležité míti Filipa. V souboru Histrio jsem od začátku a ztvárňuji role čarodějnice Rozáry v pohádce Polívka se vaří nebo Elenu v komedii Svatba bude!.

Iva PastrňákováIVA PASTRŇÁKOVÁ

Jsem Iva Pastrňáková (rozená Malatová) a divadlo jsem hrála od svých 10-ti let se svou úžasnou maminkou Ivanou. Začínala jsem v Divadelním spolku Jezírko, kde jsem ztvárnila nepočítaně rolí (snad všechny princezny v pohádkách, Hermie – Sen noci Svatojánské, Virginie – Slaměný klobouk, atd.). Jako dospělá jsem začala působit v profesionálním divadle komedie Pluto Plzeň. Mohli jste mě vidět nejen na divadelním jevišti, ale i v televizní pohádce Nejkrásnější hádanka a v 2. a 3. díle filmu Babovřesky v roli "Ivči". V Histriu jsem od úplných začátků. Hraji několik rolí a skládám hudbu k pohádkám.

Alena KovářováALENA KOVÁŘOVÁ

Jmenuji se Alena Kovářová a divadlo hraji od 7 let. Začínala jsem jako loutkoherečka v Lidušce, poté jsem působila v DASu a dalších souborech jako Propadlo, Žumbera nebo Divadelní spolek Jezírko. Ve všech jsem odehrála množství krásných rolí, například ve hrách Nejkrásnější válka nebo Popelka. Hrála jsem také role v plzeňských velkohrách Saracénský čert a Starokláti. V souboru Histrio působím od začátku a své role mám moc ráda. Můžete mě vidět také jako Elenu ve hře Svatba bude!

Dominik Zakl

DOMINIK ZAKL

Hraní je můj život, věnuji se mu odmalička. Vedle souboru Histrio působím i v jiných souborech (divadlo Pluto, divadlo J.K.Tyla), věnuji se improvizaci. Objevil jsem se také v televizních seriálech (Ohnivý kuře, Modrý kód, Linka atd…), na kontě mám desítky rolí a všechny jsem je měl moc rád. V Histriu mě můžete vidět v pohádkách – Čertí škola, Loupežnická patálie nebo v roli homosexuála Káji v komedii Svatba bude.

 

Veronika BožkováVERONIKA BOŽKOVÁ

Už od dětství mě to táhlo na prkna, která znamenají svět. V ZUŠ jsem postupně prošla dětským pěveckým sborem, hrou na flétnu, a nakonec jsem si vybrala taneční obor. Na gymnáziu jsem se věnovala malování a tvoření, účastnila jsem se výtvarných soutěží s většími či menšími úspěchy. Když se do mého života připletla Martina Macáková, začala jsem nakukovat do zákulisí a chtěla to tak nechat. Přesvědčovací schopnosti hlavy souboru jsou však veliké, a tak jsem se nakonec k hraní přemluvit nechala. Moje začátky nebyly úplně lehké, ale nakonec jsem ráda, že jsem se k souboru Histrio přidala. Vidět mě můžete v komedii Svatba bude!, kde hraji roli Lucie. Pro Histrio pomáhám tvořit kostýmy a kulisy a samozřejmě jsem pro každou špatnost :-).

Zdeňka MärzováZDEŇKA MÄRZOVÁ

Jmenuji se Zdeňka Märzová a k divadlu jsem se dostala úplnou náhodou přes svoji bývalou kolegyni, která působila v Divadelním spolku Jezírko. Potřebovala tehdy lidi do tanečního zpracování kulis, já dohodila svoji neteř a než jsem se vzpamatovala, stále jsem jako větev nebo zeď na divadelních prknech. To bylo v roce 2002. Začínala jsem úplně od píky jako „divadelní křoví“ vílami a tanečnicemi, až jsem se dostala i k mluveným rolím. Po čase jsem dostala možnost účinkovat se souborem Histrio. Zde hraji role v pohádkách i ve hře Svatba bude! v roli Moniky. U divadla jsem proto, že se setkávám s fajn lidmi a protože to, co děláme, má smysl.

Tímea Tomiová

TÍMEA TOMIOVÁ

Jsem Tímea Tomiová a hraji od svých 11 let. Začínala jsem v dramaťáku v Teplé, v souboru Záplata pod vedením Zlatky Klepalové. Už 11 let jsem členkou folklórního souboru Stázka z Teplé, kde hraji na housle a dudy a zpívám. Dva roky jsem byla členkou činoherního souboru VÝSKUM v divadle Dialog. K Histriu mě přivedl Dominik a jsem za tuto příležitost velmi ráda. V tomto okamžiku mě uvidíte především v pohádkách.

 

Kateřina ChejlavováKATEŘINA CHEJLAVOVÁ

Už jako malou holku mě to táhlo k divadlu (možná proto, že mi naši pořad říkali ať nedělám „herečku“ :-) ). Proto pro mě byl dramatický kroužek na základní škole jako dělaný, a tak jsem prožila první i druhý stupeň v doprovodu pohádek jako jsou tradiční Popelka (v hlavní roli a snad s největší nohou ve škole :D) a dalších. S nástupem na gymnázium jsem divadlo opustila, začala jsem se věnovat více zpěvu. K hraní mě znovu přivedli až manželé Macákovi, a tak jsem se dostala do souboru Histrio. Hraji jak v pohádkách, tak v komedii Svatba bude, zde nevěstu Kláru, a vždy se těším na každou novou inscenaci.

Robert NeumanROBERT "BOB" NEUMAN

Jmenuji se Robert Neuman, k divadlu jsem se dostal díky představení Lovu zdar! Divadelního spolku Jezírko. Po zhlédnutí tohoto představení jsem se do spolku přihlásil, byl jsem přijatý, a tak jsem se stal hercem. V Divadelním spolku Jezírko jsem ztvárnil mnoho krásných rolí (Večer Tříkrálový, Jak je důležité míti Filipa (role Algy). Hru Jak je důležité míti Filipa režírovala Martina, tehdy ještě Párová, a díky ní jsem se dostal k souboru Histrio. Tady, ve hře Svatba bude! ztvárňuji roli barmana Petra.